Про нас

У боротьбі з бур’яном, хворобою і шкідником різних культур, рослин сьогодні застосовують хімічний, механічний, агротехнічний та біологічний метод, і для досягнення найкращого результату варто раціонально використовувати всі перераховані методи.

В цей час хімічна обробка більш популярна завдяки широкому спектру / асортименту засобів захисту. Відзначимо, що так звані отрутохімікати не потрібно плутати та тим більше об’єднувати з хімічним добривом.

На сьогодні застосовувати засоби захисту просто необхідно при вирощуванні продукції високої якості. Не варто покладатися виключно на врожайність року, сприятливі погодні умови та відсутність шкідників. Найголовніший чинник ефективної роботи препаратів – це грамотне застосування і високоякісні вихідні матеріали. Тому варто досить ретельно підходити до питання вибору хімічного препарату. Пам’ятайте, будь-який препарат має свій термін зберігання, при закінченні якого він втрачає свою токсичність для комах та хвороб, проте зростає фітотоксичний вплив (опіки на листках).

Захистивши рослини, ви гарантуєте відмінний всхід культур, безболісний період вегетації, і в результаті відмінний і багатий урожай. Наша компанія ФОП Рида надає широкий вибір продукції: препарати захисту рослин від бур’яну (гербіциди), хвороб (фунгіциди), від шкідників (інсектициди). Ми також подбали про вибір насіння. На сторінках сайту ФОП Рида Ви знайдете насіння кукурудзи, соняшнику, сої, люцерни, суданки, еспарцету, багаття, костриці, козлятнику та інші. За додатковою інформацією звертайтеся за вказаними телефонами.